top of page
totalclean_bg.jpg

Profesionálne čistenie exteriérovej dlažby

 • Sme inovátorom na Slovenskom trhu

 • Máme dlhoročné skúsenosti

 • Maximálne profesionálny prístup

 • Atraktívna cenová kategorizácia pre každého

Získajte konzultáciu zadarmo

Ďakujeme, budeme vás kontakovať!

Profesionálne nástroje

Používame zariadenia špeciálne vyvinuté na čistenie dlaždíc​

Sústredíme sa na detaily

Odstránime aj burinu a mach medzi dlaždicami, ponúkame aj zapieskovanie špár

Ekologická chémia

Ponúkame šetrné, ekologické a efektívne čistenie, ktoré odstraňuje nečistoty, riasy a škodcov na obkladoch

Cenovo výhodné balíčky

 • Môže vaše čistenie poškodiť moju dlažbu?
  Nie. Na čistenie povrchu dlaždíc používame primeraný tlak vody. Ide o veľmi šetrný spôsob čistenia povrchu, ktorý ho zanechá úplne čistý bez toho, aby sa poškodil.
 • Odstraňujete pri čistení aj burinu?
  Áno, naše čistenie odstraňuje aj burinu v škárach. Ideálne však ale pred naším príchodom odstráňte tú najhoršiu burinu. Ak je dlažba príliš zarastená burinou, tak musíme našimi strojmi prejsť dlažbu až 3-4 krát.
 • Odstraňuje vaše čistenie aj machy a hlboké usadeniny?
  Áno, naše čistenie odstraňuje aj machy a tmavé škvrny na povrchu dlaždíc. V prípade zlej údržby dlaždíc, kde znečistenie a vlhkosť/voda spôsobili poškodenie povrchu dlaždíc, môže dôjsť k trvalému poškodeniu povrchu dlaždíc. Tu vám vieme ponúknuť chemické čistenie.
 • Aké výhody má nano-impregnácia?
  Po vyčistení je dobré povrchy impregnovať nanoochranou. Týmto spôsobom sú povrchy optimálne chránené pred novým znečistením. Nie je to však nutnosť. Typ impregnácie, ktorý používame v cleanstone, je podľa našich skúseností jednoznačne najlepší produkt na tento účel. Ponúkame aj pravidelné aranžmány, kde raz ročne prídeme a vykonáme ošetrenie proti rastu rias. Po vyčistení vždy vykonáme ošetrenie, aby sme sa uistili, že všetky riasy sú odumreté.
 • Ako dlho trvá vaše čistenie dlažby?
  Závisí to od rozsahu znečistenia, počtu m2, typu dlaždíc a či máte správnu drenáž a pod. Ak sa chcete o tom porozprávať, kontaktujte nás telefonicky alebo emailom.
 • Ako dlho po čistení môžete opäť stúpať na dlaždice?
  Ak sme vykonali čistenie chemickým ošetrením proti rastu rias, môžete už po niekoľkých hodinách po vyčistení plochu opäť používať. Ak sme vašu dlažbu naimpregnovali, musíte pred opätovným použitím plôch počkať 48 hodín. (Opatrnou chôdzou po dlažbe sa nič nestane. Bežná premávka sa však odporúča až po 48 hodinách schnutia).
bottom of page